Перша перемога!!!

Координаційна рада визначила остаточних переможців

Після 2 днів засідань, координаційна рада провірила всі голоси, які були віддані за проекти.

Зіткнулись і з такими поширеними помилками як:

1. Скановані копії паспортів, рішення було прийнято видалити всі голоси, де були скан копії паспорта, так як має бути лише скан оригіналу паспорта.

2. Завантажували скан паспорта, де серія паспорта на першій сторінці не збігалась із серією паспорта сторінки із пропискою, рішення було прийнято всі голоси видалити із голосування

3. Завантажували замість паспортів картинки, всі голоси проведені таким методом були видалені.

4. Пробували голосувати люди із пропискою не міста Жовква, всі голоси були видалені.

В підсумку було видалено 119 голосів.

З проектами-переможцями можна ознаймитись за посиланням Переможці

Незабаром буде стартувати наступна сесія Громадського бюджету, слідкуйте за новинами на сайті Жовківської міської ради